🍼 А ви знали, що коров’яче молоко має натуральні заспокійливі властиовості?

За даними дослідження, деякі пептиди у його складі мають «транквілізуючий» ефект (Brezinova and Oswald, 1972).

➡️ Альфа-S1 казеїн (Альфа-казозепін) – один із найпоширеніших молочних білків. Під час складних ланцюгів синтезу він стає частиною ГАМК-рецепторів (гамма-аміномасляна кислота), що відповідають за зниження відчуття тривоги (Lecouvey et al., 1997).
🟢 Цей білок визнаний повністю нешкідливим (за даними Міністерства охорони здоров’я США, FDA) натуральним продуктом вільним від лактози і не розглядається як лікарський засіб у Європі.
Партнер нашої компанії «Барбус» Hill’s Pet Nutrition розробив раціони, до складу яких увійшов такий білок. Ці раціони допомагають котам та собакам, які страждають на розлади спричинені стресом, знизити рівень занепокоєння:
✅ Hill’s Prescription Diet c/d Multicare Urinary Stress – дієтичне харчування для котів при захворюваннях сечовивідних шляхів, які викликані дією стресових факторів. Клінічно доведено зменшує ризик повторного прояву ознак захворювання нижнього відділу сечовивідних шляхів на 89%.
✅ Hill’s Prescription Diet i/d Stress Mini – дієтичне харчування для собак малих та мініатюрних порід у випадку стресового коліту. Раціон має заспокійливу дію та підтримує здорове травлення.
👉 Дізнатися більше про те, як заспокоїти ваших домашніх улюбленців, ви можете, написавши нашому ветеринарному спеціалісту у чат на сторінці Барбус ІНФО.
Будьте здорові, бережіть себе та улюбленців!