Hill’s

Hill’s Pet Nutrition — компанія, яка створила перший у світі лікувальний дієтичний раціон. Ця дієта допомогла врятувати і продовжити життя собаки-поводиря Бадді.

Сьогодні Hill’s Pet Nutrition продовжує традицію турботи і допомагає подовжувати та покращити особливі взаємини між власниками та їх улюбленцями в усьому світі, розробляючи рецептуру, що містить точний баланс поживних речовин і задовольняє конкретні потреби домашніх тварин.

У компанії Hill’s Pet Nutrition працює понад 220 ветеринарних лікарів, кандидатів наук, дієтологів і фахівців з харчування, які кожен день займаються створенням нових продуктів і вдосконаленням існуючих. Ці продукти допомагають домашнім улюбленцям по всьому світу прожити довге, здорове і повноцінне життя.

Групи товарів

Hill’s Prescription Diet

для собак Терапевтичне харчування, що забезпечує підтримку організму вашого собаки при різних захворюваннях. Не важливо, з якими проблемами зі здоров’ям зустрічається ваш собака. Співпраця з ветеринарними лікарями дає унікальну можливість знайти рішення. Запитайте свого ветеринарного лікаря, як корм Prescription Diet може допомогти вашому собаці у випадку проблем із зайвою вагою, захворювання нирок, шлунково-кишкового тракту, сечовивідних шляхів, шкіри та шерсті.  

Фільтри

Форма
Вага упаковки
Вік
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі