Головна | Кар’єра
Кар’єра

Кар’єра

Кар’єра в компанії «Барбус» – чудова можливість для успішного розвитку та реалізації власного потенціалу. Наші працівники щодня вдосконалюють свій професіоналізм, реалізовують таланти та переймають досвід у міжнародних партнерів.

Для нас цінна ідея кожного нашого колеги. Найкращі пропозиції ми щодня втілюємо у нашій роботі.

Ми з однаковою пристрастю працюємо над розвитком наших брендів і над розвитком наших людей. Тому регулярно проводимо навчання для членів команди. Це допомагає кожному розкрити свій потенціал та мати напоготові найбільш професійні рішення у щоденній роботі.

Та на цьому можливості для зростання не завершуються. Регулярні відрядження закордон, участь у профільних заходах та спілкування з партнерами з усіх куточків світу дозволяють нашим співробітниками переймати унікальний український та міжнародний досвід від провідних гравців ринку.

Частиною нашої щоденної роботи вже давно стали корпоративні конкурси та професійні змагання. Не забуваємо і про корпоративне дозвілля – адже спільно проведений час як на роботі, так і поза офісом, робить нас однією великою сім’єю «Барбус».

    Ми завжди шукаємо талановитих співробітників, можливо, це саме Ви!

    Якщо Ви не знайшли в переліку бажану вакансію, скористайтеся нагодою надіслати резюме, заповнивши форму нижче.

    Завантажити резюме

    Відкриті вакансії