Головна | Про нас
Про нас

Барбус

Компанія «Барбус» — з 2000 року офіційний дистриб’ютор всесвітньо відомих брендів товарів для домашніх тварин та ветеринарної медицини в Україні.

Наші клієнти відчувають усі переваги преміальних брендів, яким довіряють мільйони власників домашніх тварин, ветеринарних фахівців, розплідників, грумерів та акваріумістів в усьому світі.

Наше бачення

Ми не просто продаємо товари для тварин — ми пропонуємо лише найкращі перевірені продукти, в якості та ефективності яких не маємо сумнівів. Таким чином, ми лишаємо задоволеними всіх, хто обирає продукт. Наш клієнт може бути на 100% впевнений у якісній пропозиції споживачеві та гідному заробітку, власник тварини отримує можливість придбати якісний продукт для своїх улюбленців, які можуть насолоджуватися повноцінним та здоровим життям.

Наші цінності

Міцні команди здатні робити те, що не під силу іншим. Навіть якщо завдання виглядає безнадійним. За нашими плечима багато таких історій успіху. Усьому цьому ми завдячуємо багаторічній спільній роботі. Це дозволило нам сформувати серце колективу, що об’єднався навколо спільних цінностей: щастя, свобода, сім’я, визнання, постійне вдосконалення та довіра. Саме вони допомагають нам кожен день втілювати наше бачення надійного партнерства: бути найкращим постачальником клієнта та найкращим клієнтом постачальника. Це дозволяє нам надавати найкращі рішення та сучасні знання для задоволення потреб тварин та щастя їх власників, забезпечуючи якісний сервіс натхненним партнерам, що поділяють наші цінності.

Наші ініціативи

Підтримка соціальних ініціатив та розвитку вільного ринку — важливий аспект нашої щоденної роботи.
З самого початку нашої діяльності ми є організатором та партнером виставок тварин, змагань, конференцій, семінарів, лекцій та майстер-класів для ветеринарів, акваріумістів і грумерів по всій Україні. Здоров’я та благополуччя тварин — один з основних орієнтирів у нашій роботі.
Тому особливе місце у нашій діяльності займає підвищення професійного рівня української ветеринарної медицини.
Гармонійне співіснування людини та тварини — для нас це не пусті слова. Тому ми підтримуємо притулки та проекти адопції безхатніх тварин.

Напрями діяльності

Для акваріумістики

Декоративні акваріуми, тераріуми та садові стави потребують щоденного догляду. Їх власники знають: облаштування та налагодження усіх необхідних параметрів може займати багато часу та іноді – великої кількості обладнання.

Радість догляду за декоративними водоймами, а також бажання поширювати правильне уявлення про це заняття та зробити його легшим –  те, чим ми керуємося з самого початку нашої роботи. Тому ми співпрацюємо лише з брендами, які є визнаними лідерами. Це дає змогу нашим клієнтам відчути всі переваги кращих світових рішень для догляду за акваріумами, тераріумами та садовими ставами.

Якість, перевірена часом

Саме якість продукції є основним фактором у виборі наших партнерів. Ми переконані — лише найкращі продукти здатні гарантувати водним мешканцям та їх власникам довгий та щасливий час життя разом.

Наш флагманський бренд від німецької компанії sera — з 1970 року глобальний лідер на ринку преміальних товарів для догляду за акваріумами, тераріумами та садовими ставами.

Продукція sera виробляється у відповідності зі строгими вимогами до якості, дотримання яких постійно контролюється у власній лабораторії. Сьогодні високоякісним кормам для акваріумних та ставових риб, лікарським засобам і засобам з догляду за акваріумами sera є унікальними для нашого ринку.

Професійний догляд за водоймами — це легко

Акваріум та тераріум в оселі або став біля будинку – чудовий спосіб стати ближчим до природи. Але власники декоративних водойм знають, як іноді не просто буває облаштувати та підтримувати цей затишний куточок чистим, а середовище здоровим та комфортним для його мешканців.

Культура правильного догляду за декоративним підводним світом, максимально проста для власників та найбільш природна для його мешканців, –  базова цінність нашої роботи.

Наші фахівці завжди готові провести навчання для вас та вашої компанії, а також надати індивідуальні консультації з будь-яких питань. Це допоможе вам найбільш фахово підбирати рішення та надавати професійні консультації для ваших покупців. Ви зможете впевнено підібрати обладнання для облаштування нового акваріуму, тераріуму та декоративного става або запропонувати професійні рішення для підтримки вже існуючих декоративних водойм.

Для ветеринарних клінік та аптек

З 2000 року ми забезпечуємо практикуючих ветеринарних лікарів по всій Україні продукцією світових лідерів у виробництві дієтичного харчування, лікувально-профілактичних добавок, препаратів та діагностичних рішень.

Ми пишаємося співпрацею з такими всесвітньо визнаними брендами, як Hill’s Pet Nutrition, VetExpert, Dermoscent®, Ceva Santé Animale, IDEXX та багатьма іншими.

Для забезпечення повного комплексу дистриб’юторських послуг для ветеринарних клінік та аптек компанія «Барбус» пропонує:

Програми тестування продукції

Ми знаємо, як важливо на власні очі побачити ефективність новинок ветеринарної продукції. Тому ми пропонуємо спеціальні програми для знайомства з проривними рішеннями для ветеринарних фахівців, здатними поліпшити вашу роботу та покращити життя власників тварин. Ви зможете першими спробувати новинки від всесвітньо відомих брендів та впевнитися у їх дієвості.

Академія

Наша команда ветеринарних спеціалістів завжди готова надати фахову консультацію з будь-яких запитань про продукцію. Ми регулярно проводимо навчальні семінари та лекції як для клієнтів, так і для співробітників компанії. Адже для нас важливо, щоб кожен наш колега та партнер оперативно отримував усі необхідні знання про наші бренди.

Усі заходи проходять в атмосфері постійної комунікації з аудиторією, що дозволяє учасникам знайти відповіді на конкретні питання, а також обмінятися досвідом.

Ветеринарні заходи

Компанія «Барбус» вже багато років є спонсором та офіційним партнером ветеринарних заходів по всій Україні. Сьогодні ми раді працювати з Асоціацією спеціалістів ветеринарної медицини України, Об’єднанням лікарів ветеринарної медицини, Центром сучасної ветеринарної медицини та багатьма іншими. Ми пишаємося нашою спільною працею та підтримкою ветеринарного співтовариства в Україні.

Потужна маркетингова підтримка

Ми забезпечуємо наших партнерів маркетинговою підтримкою на всіх етапах: починаючи з допомоги в плануванні закупівель і закінчуючи роботою з покупцями.

Ми допомагаємо правильно підібрати асортимент, надаємо детальну інформацію про всі продукти та дбаємо про рекламні й промо-матеріали, оформлення інтер’єрів, фасадів та інших конструкцій.

Для зоомагазинів

Широкий асортимент

За роки співпраці з провідними міжнародними брендами зоотоварів «Барбус» об’єднав у своєму портфелі найкращі пропозиції від світових лідерів. Нам дуже важливо, щоб наші замовники отримували кращі товари для догляду за тваринами, тому ми постійно працюємо над розширенням нашого асортименту. У цьому нам допомагає постійна робота з нашими клієнтами, власниками тварин та міжнародний досвід наших партнерів.

Швидка доставка

Професійний логістичний комплекс компанії дозволяє на власній базі реалізувати високоефективні рішення для обслуговування клієнтів, забезпечуючи швидку та надійну доставку в будь-яку точку України.

Навчання та тренінги

Ми завжди приділяємо велику увагу процесу навчання персоналу клієнтів, організовуючи тренінги та семінари. Уся навчальна програма адаптована для зообізнесу і регулярно модифікується під нові потреби ринку.

Сервіс для кожного

Ми прагнемо, щоб ваш бізнес був успішним, а товари — завжди під рукою у власників домашніх тварин, тому надаємо повний комплекс дистриб’юторських послуг як для онлайн, так і для офлайн продажів.

Ми працюємо як з великими компаніями, так і з невеликими замовленнями, адже переконані — маленьких клієнтів не буває! Кожен наш клієнт — наш улюблений.

Маркетингова підтримка

Розпочинаючи співпрацю, ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте необхідну маркетингову підтримку для успішного розвитку вашого бізнесу. Ми допоможемо підібрати оптимальний асортимент відповідно до особливостей вашого бізнесу, надамо всю інформацію про продукти з описом переваг та особливостей, допоможемо в оформленні торгових точок та надамо необхідні рекламні матеріали.

Для розплідників

Наша компанія вже багато років є партнером та спонсором міжнародних і вітчизняних виставок, шоу і змагань собак та котів.

Відповідальне розведення здорових тварин, а також виховання культури їх вирощування та утримування — є пріоритетом для нашої команди. Ми віримо, що знання та досвід професіоналів з розведення домашніх тварин —  це те, що допоможе слідувати цьому принципу. Тому ми розробили спеціальну програму для роботи з розплідниками.

Які переваги?

  • Спеціалізовані продукти для собак та котів в репродуктивному періоді, для цуценят, кошенят та для собак з високими енергетичними потребами
  • Підтримка участі в розвиваючих заходах для професіоналів
  • Доступ до фахової бази знань та консультації спеціалістів