Підтримка ветеринарної спільноти

Головна | Підтримка ветеринарної спільноти

Для нас важлива культура відповідального ставлення до домашніх тварин, невід’ємна частина якої — турбота про їх здоров’я. Основними гарантами здорового та щасливого життя улюбленців є ветеринарні фахівці. Тому підтримка та розвиток української ветеринарії займають особливе місце серед наших ініціатив.

 

Досвід без кордонів

Ми регулярно проводимо лекції, майстер-класи та семінари за участі українських та міжнародних спікерів. Живий діалог та обмін досвідом на таких заходах дозволяє глибоко зануритись у тему та отримати відповіді на будь-які питання.

А якщо ви раптом пропустили цікавий семінар або хочете переглянути його ще раз — запитайте у нас та ми надішлемо запис та/або супутні матеріали.

 

Доступ до інновацій

Ми знаємо, наскільки важливо самостійно пересвідчитися в дієвості новинок ветеринарного ринку. Тому для наших клієнтів діють спеціальні програми знайомства з проривними рішеннями для ветеринарних фахівців. Вони здатні поліпшити вашу роботу та покращити життя тварин та їх власників.

Наші партнери мають змогу першими спробувати новинки від всесвітньо визнаних брендів, побачити результат на власні очі та обговорити нові спостереження з колегами. Усе для здорового та щасливого життя домашніх улюбленців.

 

Підтримка профільних заходів

Ми вважаємо, що ветеринарні заходи — це чудова нагода поглибити свої знання та обмінятися досвідом з колегами. Уже багато років ми є спонсором та офіційним партнером ветеринарних конференцій, конгресів, семінарів, майстер-класів та лекцій по всій Україні.

Сьогодні ми раді працювати з Асоціацією спеціалістів ветеринарної медицини України, Об’єднанням лікарів ветеринарної медицини, Центром сучасної ветеринарної медицини та багатьма іншими українськими та міжнародними організаціями. Адже ми переконані — разом ми зможемо краще побачити та зрозуміти потреби галузі.

 

Співпраця

Ми відкриті до співпраці, володіємо необхідними ресурсами і будемо раді спільним проектам. Ось деякі напрямки нашої діяльності:

  • Навчання ветеринарних фахівців на базі ВНЗ, профільних ветеринарних заходів, ветеринарних клінік
  • Допомога в оформленні фасадів, внутрішнє оформлення та обладнання приміщень ветеринарних клінік, аптек та навчальних закладів
  • Проведення профільних заходів у партнерстві з ВНЗ, клініками та ветеринарними організаціями

Ми знаємо, що у вас також може бути багато ідей. Саме тому ми відкриті для нових пропозицій та форматів співпраці.