Головна | Підтримка ветеринарної спільноти
Підтримка ветеринарної спільноти

Зростаємо разом

Для нас важлива культура відповідального ставлення до домашніх тварин, невід’ємна частина якої — турбота про їх здоров’я. Основними гарантами здорового та щасливого життя улюбленців є ветеринарні фахівці. Тому підтримка та розвиток української ветеринарії займають особливе місце серед наших ініціатив.

Ми знаємо, наскільки важливо мати доступ до останніх розробок, досліджень та передових рішень у галузі здоров'я тварин. Саме тому ми регулярно проводимо лекції, майстер-класи та семінари за участі українських та міжнародних лекторів. Завдяки програмі знайомства з проривними рішеннями у ветеринарії наші партнери мають змогу першими спробувати новинки від всесвітньо визнаних брендів та впевнитися у їх дієвості. Ми прагнемо, щоб майбутні ветеринарні фахівці завжди мали доступ до найактуальніших знань та передових досліджень, тому важливе місце у нашій діяльності займає співпраця з ветеринарними закладами освіти.

Наші ініціативи

Досвід без кордонів

Завдяки багаторічному партнерству з глобальними лідерами ветеринарного ринку ми маємо унікальну можливість співпрацювати зі всесвітньо відомими спікерами, міжнародними університетами та провідними представниками світового наукового співтовариства.

Ми регулярно проводимо лекції, майстер-класи та семінари за участі українських та міжнародних лекторів. Гнучкі формати проведення – живі зустрічі зі спікерами або онлайн-семінари – дозволяють обрати комфортну форму участі для кожного. Жваві дискусії та обмін досвідом на таких заходах дозволяють глибоко зануритись у тему та отримати відповіді на будь-які питання.

А якщо ви раптом пропустили цікавий семінар або хочете переглянути його ще раз — запитайте у нас, та ми надішлемо запис та/або супутні матеріали.

Багато ветеринарних фахівців вже долучилися до наших заходів, і ми будемо продовжувати поширювати якісні знання та інформацію про проривні рішення у ветеринарній медицині разом з представниками світової ветеринарного спільноти.

Доступ до інновацій

Ми знаємо, наскільки важливо самостійно пересвідчитися в дієвості новинок ветеринарного ринку. Тому для наших клієнтів діють спеціальні програми знайомства з новітніми рішеннями. Вони здатні поліпшити вашу роботу та покращити життя тварин та їх власників.

Наші партнери мають змогу першими спробувати новинки від всесвітньо визнаних брендів, побачити результат на власні очі та обговорити нові спостереження з колегами. Усе для здорового та щасливого життя домашніх улюбленців.

Крім новинок ветеринарної галузі, ми надаємо можливість познайомитися та переконатися в ефективності вже існуючих рішень. Для наших клієнтів діє постійна програма годування домашніх тварин Staff Feeding від нашого партнера Hill’s Pet Nutrition, глобального лідера у лікувальному харчуванні собак та котів. Беручи участь у програмі, кожен ветеринарний лікар може придбати високоякісні продукти Hill’s для своїх улюбленців за спеціальними цінами. Багато ветеринарних фахівців вже долучилися до програми та годують своїх улюбленців науково обґрунтованими раціонами.

Підтримка профільних заходів

Профільні заходи — це чудова нагода поглибити свої знання та обмінятися досвідом з колегами. Уже багато років поспіль ми раді бути спонсором та офіційним партнером ветеринарних конференцій, конгресів, семінарів, майстер-класів та лекцій по всій Україні.

Для нас велика честь співпрацювати з Асоціацією спеціалістів ветеринарної медицини України, Об’єднанням лікарів ветеринарної медицини, Центром сучасної ветеринарної медицини та багатьма іншими українськими та міжнародними організаціями. Ми переконані — разом ми зможемо краще побачити та зрозуміти потреби галузі.

Підтримка ветеринарної освіти

Ми прагнемо, щоб майбутні ветеринарні лікарі та вже досвідчені професіонали індустрії мали доступ до найактуальніших знань та передових досліджень. Наша команда ветеринарних спеціалістів разом з провідними експертами, викладачами та практиками здійснює навчання ветеринарних фахівців на базі ВНЗ, ветеринарних клінік, а також профільних ветеринарних заходів.

У 2020 році ми провели серію лекцій з харчування собак і котів для студентів факультету ветеринарної медицини Одеського державного аграрного університету та кафедри терапії і клінічної діагностики Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Також ми вдячні за можливість поповнювати бази знань університетів і клінік опублікованими науковими дослідженнями, навчальною літературою та анатомічними моделями.

Від імені світового лідера у ветеринарному харчуванні собак та котів Hill’s Pet Nutrition ми поповнили бібліотеку кафедри ветеринарної медицини та фармації Національного фармацевтичного університету ґрунтовним виданням про клінічне харчування домашніх тварин «Small Animal Clinical Nutrition». Також бібліотека факультету ветеринарної медицини Одеського державного аграрного університету поповнилася книгами «Small Animal Clinical Nutrition» та «Атлас клінічної анатомії дрібних тварин» видавництва Інституту Марка Морріса, засновника компанії Hill’s Pet Nutrition.

Комфортні умови для навчання – одна з передумов для отримання якісної освіти. Саме тому ми допомагаємо оновлювати території профільних навчальних закладів. Зокрема, у 2020 році ми мали за честь взяти участь в облаштуванні приміщень та аудиторій Одеського державного аграрного університету.

Ми дуже тішимося, що в українських студентів є бажання розвиватися у професійному напрямку, та вдячні нашим партнерам з університетів за довіру та можливість підтримувати ветеринарну освіту в Україні.

Долучайтеся

Маєте пропозиції щодо співпраці?

Ми завжди відкриті до спілкування!