Hill’s

Hill’s Pet Nutrition — компанія, яка створила перший у світі лікувальний дієтичний раціон. Ця дієта допомогла врятувати і продовжити життя собаки-поводиря Бадді.

Сьогодні Hill’s Pet Nutrition продовжує традицію турботи і допомагає подовжувати та покращити особливі взаємини між власниками та їх улюбленцями в усьому світі, розробляючи рецептуру, що містить точний баланс поживних речовин і задовольняє конкретні потреби домашніх тварин.

У компанії Hill’s Pet Nutrition працює понад 220 ветеринарних лікарів, кандидатів наук, дієтологів і фахівців з харчування, які кожен день займаються створенням нових продуктів і вдосконаленням існуючих. Ці продукти допомагають домашнім улюбленцям по всьому світу прожити довге, здорове і повноцінне життя.

Групи товарів

Hill’s Prescription Diet

для котів Терапевтичне харчування, що забезпечує підтримку організму вашого улюбленця при різних захворюваннях. Поєднання компанією наукового підходу до харчування з досвідом більш ніж 220 ветеринарних лікарів і дієтологів по всьому світу, стає зрозумілим: Hill’s — це набагато більше, ніж просто звичайний виробник кормів для домашніх тварин. Запитайте свого ветеринарного лікаря про те, як корми Hill’s Prescription Diet можуть допомогти вашому коту вирішити проблеми з зайвою вагою, позитивно позначитися на здоров’ї його нирок, печінки, суглобів, серця, системи травлення та сечової системи.

Фільтри

Форма
Вага упаковки
Вік
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі