Hill’s

Hill’s Pet Nutrition — компанія, яка створила перший у світі лікувальний дієтичний раціон. Ця дієта допомогла врятувати і продовжити життя собаки-поводиря Бадді.

Сьогодні Hill’s Pet Nutrition продовжує традицію турботи і допомагає подовжувати та покращити особливі взаємини між власниками та їх улюбленцями в усьому світі, розробляючи рецептуру, що містить точний баланс поживних речовин і задовольняє конкретні потреби домашніх тварин.

У компанії Hill’s Pet Nutrition працює понад 220 ветеринарних лікарів, кандидатів наук, дієтологів і фахівців з харчування, які кожен день займаються створенням нових продуктів і вдосконаленням існуючих. Ці продукти допомагають домашнім улюбленцям по всьому світу прожити довге, здорове і повноцінне життя.

Групи товарів

Hill’s Science Plan особливі потреби здорових котів

для котів Точно збалансоване харчування для здоров’я та активності вашої кішки у будь-якому віці. Hill’s знає, що потрібно кішкам, щоб прожити довге та здорове життя. День за днем, завдяки правильному харчуванню, відбуваються невеликі зміни в організмі улюбленця, які в подальшому забезпечують приголомшливі результати. Hill’s має широкий вибір раціонів для кішок з особливими потребами, щоб ви змогли знайти харчування, яке необхідне саме вашій особливій кішці.

Фільтри

Форма
Вага упаковки
Вік
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі