Hill’s

Hill’s Pet Nutrition — компанія, яка створила перший у світі лікувальний дієтичний раціон. Ця дієта допомогла врятувати і продовжити життя собаки-поводиря Бадді.

Сьогодні Hill’s Pet Nutrition продовжує традицію турботи і допомагає подовжувати та покращити особливі взаємини між власниками та їх улюбленцями в усьому світі, розробляючи рецептуру, що містить точний баланс поживних речовин і задовольняє конкретні потреби домашніх тварин.

У компанії Hill’s Pet Nutrition працює понад 220 ветеринарних лікарів, кандидатів наук, дієтологів і фахівців з харчування, які кожен день займаються створенням нових продуктів і вдосконаленням існуючих. Ці продукти допомагають домашнім улюбленцям по всьому світу прожити довге, здорове і повноцінне життя.

Групи товарів

Hill’s Science Plan особливі потреби здорових собак

для собак Предиктивна біологія дозволяє Hill’s створювати ефективні раціони для будь-якого віку і будь-яких потреб. Компанія виготовляє науково обґрунтовані формули кормів для конкретних потреб домашніх улюбленців, у тому числі для підтримки рухливості та здоров’я суглобів, підтримки здорової ваги, покращення травлення, догляду за шкірою та догляду за зубами.

Фільтри

Форма
Вага упаковки
Вік
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі