VetExpert

VetExpert — це продукти, засновані на професійних знаннях і наукових фактах. Усебічний аналіз потреб організму тварин дозволяє зробити улюбленців здоровими та щасливими.

Продукція від VetExpert відповідає найвищим вимогам виробництва. Вона виготовляється на заводах, які керуються нормами GMP, стандарти виробництва яких не відрізняються від стандартів для виробництва препаратів для людей.

VetExpert закуповують тисячі ветеринарів, заводчиків і доглядачів тварин у більш ніж 20 країнах світу. На своїй батьківщині, у Польщі, компанія є лідером довіри серед ветеринарів. Концепція розвитку «VetExpert. Засновано на доказах» забезпечує відчутний ефект, підкріплений науковими даними, для довгого і здорового життя домашніх тварин.

Групи товарів

VetExpert Харчові добавки

для котів та собак Харчові добавки VetExpert є лідерами у своїй категорії. Продукти засновані на інноваційних ідеях та рішеннях. Усі заводи, де виробляється продукція VetExpert, мають сертифікати рівня GMP (Good Manufacturing Practice) та їх стандарти виробництва не відрізняються від стандартів для виробництва препаратів для людей.

Фільтри

Вік
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі