Головна | Бренди | IDEXX Laboratories
IDEXX Laboratories

IDEXX Laboratories Inc. є лідером у сфері інновацій у виробництві діагностичних тест-систем для тварин з інтегрованим портфоліо діагностичних та інформаційних технологій, що обслуговує ветеринарних лікарів в усьому світі. Штаб-квартира компанії IDEXX знаходиться в м. Вестбрук, штат Мен, США. У компанії працює більше 5000 чоловік в більш ніж 60 містах по всьому світу.

Основна мета компанії IDEXX — розробка сучасних і надійних технологій для діагностики. Використовуючи тест-системи IDEXX, лабораторії та ветеринарні фахівці мають можливість отримати швидкі, надійні та високоточних результати. При цьому, до мінімуму зводяться необхідність повторного тестування і з’являється можливість точного встановлення діагнозу, і прийняття обґрунтованого, і впевненого рішення щодо подальшого лікування захворювання.

Групи товарів

IDEXX Laboratories Аналізатори

для котів та собак Ветеринарні аналізатори з можливостями референтної лабораторії просто у вашій клініці в режимі реального часу. Швидкі і точні результати допоможуть ефективно організувати робочий процес і краще керувати інформацією. Ми надаємо витратні матеріали та послуги налаштування і підтримки аналізаторів кожному нашому клієнту.
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі