KONG

KONG є всесвітньо визнаним лідером в індустрії іграшок для домашніх тварин. Уже більше 40 років іграшка KONG Classic вважається еталоном серед собачих іграшок.

Усе почалося з любові поліцейського Джо Маркхема до свого службового собаки Фріца. Джо любив свого пухнастого напарника, але не любив його шкідливих жувальних звичок. Коли інші собаки могли зжувати черевики або улюблений гаманець, Фріц любив гризти каміння, палиці та інші шкідливі і небезпечні предмети. Зуби Фріца дуже сильно зношувалися, а його потреба в жуванні та грі не ставала меншою.

Одного разу Джо лагодив свій автобус і почав кидати Фріцу різні запчастини, щоб відвернути його увагу від каміння. Фріц негайно приніс запчастину з гумовою вставкою і кинув її на коліна Джо, просячи, аби той кинув її знову. Непередбачувана траєкторія відскоку і пластичність гуми надихнули Джо.

З того часу KONG виготовляється з запатентованої, безпечної для тварин, спеціально призначеної для жування гуми.

Собаки люблять KONG. Продукти KONG забезпечують м’які відчуття в пащі для задоволення інстинкту жування і, звичайно ж, вони дуже міцні та довговічні. Власники теж люблять іграшки KONG, адже можуть наповнювати їх ласощами, кидати та гратися кожен день.

KONG люблять не лише собаки та їх власники. Іграшкам надають перевагу навіть динозаври зі стрічки «Парк Юрського періоду».

Групи товарів

KONG Іграшки

для котів Іграшки KONG задовольняють природні потреби кішок полювати і ловити здобич та допомагають підтримувати достатній рівень фізичного навантаження для здорового життя вашого пухнастика.

Фільтри

Форма
Вік
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі