Ownat

Іспанський бренд натуральних кормів для собак та котів. Завдяки унікальній технології обробки, вся продукція включає в себе реальне свіже м’ясо в якості першого інгредієнта.

Так, Ownat сьогодні є єдиним виробником сухих кормів для улюбленців, який включив свіже м’ясо у всі свої продукти сегментів преміум та суперпреміум.

Бренд звертається до усіх власників домашніх улюбленців:

«Ми, як i ви, обожнюємо домашнiх тварин, тому ми переконанi, що натуральне харчування є основою для їх здоров’я. Ось чому ми готуємо нашi рацiони з натуральних iнгредiентiв та справжнього свiжого м’яса, що зберiгає всi свої поживнi властивостi».

Групи товарів

Ownat Корм

для котів Повноцінні, ретельно збалансовані раціони для котів. Ownat готує раціони з натуральних інгредієнтів та справжнього свіжого м’яса, що зберігає всі поживні властивості. Природність та чистота інгредієнтів є виключною. Так, м’ясо підлягає такому ж рівню контролю якості та гігієни, як і для споживання людиною. Більшість чутливих до високих температур інгредієнтів додають наприкінці технологічного процесу задля збереження поживних та органолептичних якостей. Така технологія забезпечує більш високу біологічну цінність, підвищену засвоюваність та смакову привабливість.

Фільтри

Форма
Вага упаковки
Вік
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі