sera

Німецька компанія sera вже 50 років виробляє інноваційні та високоякісні продукти для акваріумів, садових ставків і тераріумів і є одним з найвідоміших виробників у цих галузях у всьому світі.

Продукція sera виробляється у відповідності зі строгими вимогами до якості, дотримання яких постійно контролюється у власній лабораторії. Компанія продає свою продукцію у більш ніж 80 країнах світу та має штат більш як 200 співробітників.

Завдяки випуску відповідного технічного обладнання, засобів для підготовки води, продукції для догляду за рослинами і тваринами, а також кормів, і довідковим буклетам, компанія sera залишається впевненою в тому, що любителі тварин досягнуть успіху в своєму хобі.

Користуючись широкою базою знань sera покупці можуть в будь-який момент отримати фахові поради під час запуску декоративної водойми: починаючи від купівлі усього необхідного обладнання, його встановлення, облаштування, і закінчуючи утриманням її мешканців.

Групи товарів

sera Догляд за садовим ставком

для риб Неможливо забезпечити якісний догляд за ставом без правильно підібраного корму, обладнання та аксесуарів. Адже саме це дозволяє створити умови проживання риб, близькі до природних. sera пропонує великий вибір товарів для догляду за ставами у відповідності з природою. Продукція бренду допомагає насолоджуватися красою акваріума, зводячи рутинну роботу з його обслуговування до мінімуму.
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі