sera

Німецька компанія sera вже 50 років виробляє інноваційні та високоякісні продукти для акваріумів, садових ставків і тераріумів і є одним з найвідоміших виробників у цих галузях у всьому світі.

Продукція sera виробляється у відповідності зі строгими вимогами до якості, дотримання яких постійно контролюється у власній лабораторії. Компанія продає свою продукцію у більш ніж 80 країнах світу та має штат більш як 200 співробітників.

Завдяки випуску відповідного технічного обладнання, засобів для підготовки води, продукції для догляду за рослинами і тваринами, а також кормів, і довідковим буклетам, компанія sera залишається впевненою в тому, що любителі тварин досягнуть успіху в своєму хобі.

Користуючись широкою базою знань sera покупці можуть в будь-який момент отримати фахові поради під час запуску декоративної водойми: починаючи від купівлі усього необхідного обладнання, його встановлення, облаштування, і закінчуючи утриманням її мешканців.

Групи товарів

sera Догляд за тераріумом

для рептилій sera пропонує широкий асортимент продукції для тераріумів:
  • основні і додаткові корми для рептилій
  • тераріуми
  • засоби для догляду за рептиліями
До складу кормів sera входить більше 40 натуральних інгредієнтів, раціони забезпечують оптимальне співвідношення кальцію і фосфору, що є основою для здорового росту кісток і панцира. В асортименті кормів sera є раціони як для професіоналів, так і для тих, хто лише нещодавно вирішив завести тераріум. Компанія sera представляє препарати серії Professional, які спрямовані на боротьбу з найпоширенішими паразитарними захворюваннями рептилій, а також тераріуми, повністю укомплектовані обладнанням.
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі